آخرین اخبار

27. دى 1394 - 16:11   |   کد مطلب: 4300
پس از اعلام لیست تایید و رد نامزها؛
چه کسانی رد صلاحیت شده اند ؟
مغرب پرس: با اعلام اسامی کاندیداهای احراز صلاحیت شده فضای سیاسی کشور و به تبع آن استان کرمانشاه بیش از پیش رنگ و بوی انتخابات به خود گرفت.

مغرب پرس: با اعلام اسامی کاندیداهای احراز صلاحیت شده فضای سیاسی کشور و به تبع آن استان کرمانشاه بیش از پیش رنگ و بوی انتخابات به خود گرفت.

 

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری مغرب، بازار گمانه زنی و شایعات در روزهای اخیر به شدت داغ بود به طوریکه لیست های تایید و رد صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت غیر رسمی منتشر می شد.

 

با پایان مهلت بررسی‌ها، این اخبار به صورت تایید شده اعلام شد و اسامی چهره‌ها و شخصیت‌های اصلاح‌طلب و اصولگرا برای پیکار انتخابات مشخص گردید و نامزدهای ثبت نام کرده از تایید یا عدم تایید خود در هیات‌های اجرایی خبردار شدند.

 

برهمین اساس در حوزه انتخابیه کرمانشاه چهر ه و اسامی نام آشنایی در اولین لیست رد صلاحیت ها به چشم می خورد که هم از بین منتصبان به جرگه اصلاحات هستند و هم از نزدیکان به اردوگاه اصولگرایی.

 

سهراب دل‌انگیزان عضو شورای کرمانشاه کارگزاران، شهاب تجری از بنیاد باران کرمانشاه، جهانبخش امینی، موسوی اجاق، مصطفی محمدی، رئوف قادری از نامزدهای رد صلاحیت شده در انتخابات کرمانشاه هستند.

 

صید ستار عزیزی و صید احمد عزیزی، قدرت احمدیان، مرضیه نظری نیا و علی ططری از دیگر چهره‌های رد صلاحیت شده در کرمانشاه هستند.

 

حیدری‌طیب نماینده فعلی کرمانشاه، منوچهری نماینده اورامانات، فتح الله حسینی نماینده قصر شیرین و سرپل، حجت‌الله دمیاد استاندار احمدی‌نژاد و نادر نوروزی ریس ستاد قالیباف نیز از جمله چهره‌های اصولگرایی هستند که صلاحیتشان برای انتخابات مجلس رد شده است.

 

گفتنی است نام افرادی مانند کامران ملکی عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه و همچنین مجتبی صفایی عضو اتاق بازرگانی ایران در بین نامزدهای رد صلاحیت شده به چشم می خورد.

 

 

دیدگاه شما