آخرین اخبار

1. شهريور 1394 - 15:24   |   کد مطلب: 4290
مغرب پرس: دبیر حزب توسعه کرمانشاه گفت: همانطور که شورای مشورتی خاتمی در کرمانشاه شکل نگرفت و به آن سرنوشت دچار شد شورای خانوادگی آقای شعبانی هم به نتیجه ای نمی رسد.

مغرب پرس: حسنعلی مهدوی چشمه گچی گفت: طوری که با اکثر دوستان احزاب اصلاح طلب صحبت کرده ام آنان این شوراهای مشورتی من درآوردی خانوادگی را به رسمیت نمی شناسند.

 

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری مغرب، وی با اشاره به تشکیل شورایی بنام مجمع مشورتی توسعه استان کرمانشاه گفت: همانطور که شورای مشورتی خاتمی در کرمانشاه شکل نگرفت و به آن سرنوشت دچار شد شورای خانوادگی آقای شعبانی هم به نتیجه ای نمی رسد.

 

مهدوی چشمه گچی افزود: جز تعداد معدودی بقیه اعضای شورای مشورتی آقای شعبانی اعتقادی به دولت و برنامه های آن ندارند و برای حفظ پست های و میزهای خود به عضویت آن در آمده اند.

 

وی یادآور شد: من احترام خاصی برای برادرم جناب آقای شعبانی قائل هستم و از اواخر دهه شصت خدمت ایشان ارادت داشته و دارم ولی همه مطمئن باشند که اصلاح طلبان اجازه تسلط یک خانواده بر مقدرات استان را نمی دهند.

 

وی تصریح کرد: در این شوراها اسم افرادی که در ستادهای انتخاباتی آقای روحانی زحمت کشیدند و خون دل خوردند وجود ندارد و از آنان فقط استفاده ابزاری شده است.

 

وی در پایان از آقای صمدی سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات درخواست کرد هرچه سریعتر از حضور در چنین شوراهایی انصراف داده و فقط در صف اصلاح طلبان حضور داشته باشد .

 

دبیر کل حزب توسعه کرمانشاه یادآور شد: بنده اگر تک و تنها هم بمانم در حزب توسعه کرمانشاه در ایام انتخابات خواب را از چشمان فرصت طلبان و موج سواران خواهم ربود.

دیدگاه شما