آخرین اخبار

5. مرداد 1394 - 17:42   |   کد مطلب: 4262
مغرب پرس: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مواردی مانند موضوع توان دفاعی-موشکی ایران در قطعنامه شورای امنیت به تصویب رسیده که در توافق هسته ای به آن اشاره نشده است.

مغرب پرس: سید سعید حیدری طیب نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری مغرب اظهار داشت: رویکرد مجلس نسبت به توافق هسته ای غالبا رویکردی مثبت است در صورتی که در جزییات خط قرمزهای نظام و رهبری رعایت شده باشد.

 

وی افزود: برجام باید به دست نمایندگان مردم برسد تا مباحث تخصصی در رابطه با جزییات در دستور کار قرار بگیرد.

 

نماینده مردم کرمانشاه در خصوص نقش مجلس در بررسی توافق هسته ای اظهار داشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به کلیات نظر مثبت دارند و باید جزییات توافق مورد بحث و بررسی قرار بگیرد .

 

حیدری طیب برخی مسایل مطروحه را قابل تفسیر و دارای ابهام عنوان کرد و اظهار داشت: برخی مسایل قابل تفسیر بود و ابهاماتی را در خود می دید که از جمله آنها می توان به بحث موشک های قادر به حمل کلاهک هسته ای اشاره کرد.

 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی قطعنامه شورای امنیت و توافق هسته ای را متناقض دانست و گفت : مواردی مانند موضوع توان دفاعی-موشکی ایران در قطعنامه شورای امنیت به تصویب رسیده که در توافق هسته ای به آن اشاره نشده است.

 

وی همچنین تصریح کرد : این موضوع به سود ما نیست و می تواند در آینده ضررهای زیادی را متوجه ما کند.

 

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در پایان گفت : مواردی در قطعنامه هست که در برجام به آن پرداخته نشده و جزییات توافق هسته ای در مجلس بررسی می شود.

 

دیدگاه شما