آخرین اخبار

4. مرداد 1394 - 18:35   |   کد مطلب: 4261
امام جمعه موقت کرمانشاه دیدار مردم استان در روز ملی کرمانشاه با امام خامنه ای را اتفاقی مبارک دانست و تصریح کرد: دیدار مردم ولایتمدار کرمانشاه با مقام معظم رهبری اتفاق خیلی خوبی است که یقینا این اجازه از طرف ایشان داده خواهد شد زیرا امام خامنه ای کرمانشاه و مردم این دیار را خیلی دوست دارند.

مغرب پرس: آیت الله حجتی امام جمعه موقت کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار گروه ایثار و شهادت پایگاه خبری مغرب اظهار داشت: دشمن با تمام قدرت خیال داشت از طریق محور شهرستان های هرسین و صحنه خود را به خرم آباد و همدان برساند و در یک عملیات گازانبری منطقه را در اختیار خود درآورند.

 

وی افزود: برنامه این بود به مجرد رسیدن به کرمانشاه اعلام موجودیت کنند و قوای خود را تقویت نمایند تا به خیال خام خود تا پایتخت پیشروی نمایند.

 

امام جمعه موقت کرمانشاه با بیان اینکه مردم غیور کرمانشاه توان خود را در مقابله با خودفروختگان منافق به کار گرفتند اظهار داشت: نیروهای رزمنده به همراه مردم غیور کرمانشاه در برابر منافقان کوردل صف آرایی کردند و در منطقه حسن آباد دشمن را از بین بردند.

 

آیت الله حجتی با اشاره به موج شادی مردمی پس از پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات مرصاد عنوان داشت: نگرانی مردم پس از پیروزی عملیات غرورآفرین مرصاد به شادی تبدیل شد به طوریکه این موفقیت را هم اندازه پیروزی بر صدام حسین می دانستند و بسیار خوشحال بودند.

 

امام جمعه کرمانشاه تشرف به محضر بنیانگذار انقلاب اسلامی را از خواسته های تحقق یافته مردم کرمانشاه در آن سال ها عنوان کردند و گفتند: بنده به همراه مرحوم حاج آقا بها شبانه راهی تهران شدیم و دونفری خدمت امام خمینی (ره) رسیدیم.

 

وی افزود: ساعت ۸ صبح در منزل ایشان در جماران خدمت حضرت امام (ره) رسیدیم و از ایشان تقاضا کردیم که دیداری را با مردم کرمانشاه داشته باشند.

 

آیت الله حجتی مردم مشتاق به دیدار با حضرت روح الله (ره) را هزاران نفر برشمرد و اظهار داشت: هزاران نفر از مردم کرمانشاه در محل مسجد جامع سازماندهی شده و با اتوبوس راهی تهران شدند و دیداری خاطره انگیز با معمار کبیر انقلاب اسلامی رقم خورد.

 

امام جمعه موقت کرمانشاه دیدار مردم استان در روز ملی کرمانشاه با امام خامنه ای را اتفاقی مبارک دانست و تصریح کرد: دیدار مردم ولایتمدار کرمانشاه با مقام معظم رهبری اتفاق خیلی خوبی است که یقینا این اجازه از طرف ایشان داده خواهد شد زیرا امام خامنه ای، کرمانشاه و مردم این دیار را خیلی دوست دارند.

دیدگاه شما