آخرین اخبار

30. تير 1394 - 17:33   |   کد مطلب: 4249
مغرب پرس: مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی استان کرمانشاه اظهار داشت: افرادی که بعد از سال ۱۳۸۵ به خدمت مقدس سربازی اعزام شده اند و دو سال سابقه بیمه داشته باشند می توانند با مراجعه به تامین اجتماعی نسبت به خرید بیمه سربازی خود اقدام نمایند.

مغرب پرس: مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری مغرب اظهار داشت: افرادی که بعد از سال ۱۳۸۵ به خدمت مقدس سربازی اعزام شده اند و دو سال سابقه بیمه داشته باشند می توانند با مراجعه به تامین اجتماعی نسبت به خرید بیمه سربازی خود اقدام نمایند.

 

وی افزود: بیمه شدگان مردی که دارای دوسال سابقه کار باشند به شعب تامین اجتماعی مراجعه و نسبت به خرید سربازی خود اقدام کنند.

 

فلاحی در خصوص بیمه شدگانی که قادر به واریز مبلغ به صورت یکجا نیستند نیز اظهار داشت: خرید سربازی را می توان به صورت نقدی خریداری نمود که سریعا سابقه آن برای افراد منظور می گردد و می توانند از مزایای بازنشستگی بهره مند شوند.

 

مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی استان کرمانشاه ادامه داد : افرادی که قادر به پرداخت حق بیمه به صورت یکجا نیستند می توانند در ۱۲ قسط حق بیمه خود را واریز نمایند تا فشار مالی مضاعف به آنها وارد نشود.

دیدگاه شما