آخرین اخبار

19. تير 1394 - 16:27   |   کد مطلب: 4227
مغرب پرس: عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: امروز چون دشمن تمام توان خود را در دنیا بر دور کردن جوانان از اسلام متمرکز کرده است .

مغرب پرس: آیت الله حسن ممدوحی در جمع راهپیمایان روز قدس و نمازگزاران روزه دار کرمانشاهی اظهار داشت: بر مبنای مکتب اسلام، باطل هیچگاه ثبات و پایداری نداشته و نابود خواهد شد.

 

 

به گزارش گروه ایثار و شهادت پایگاه خبری مغرب، وی تصریح کرد: یکی از این جریان های باطل در جهان امروز صهیونیستها هستند که دست های نامرئی و خائن آنها برای ملت های آزاده عالم توسط امام خمینی (ره) رو شد و پرده از راز های مشکوک این جریان خبیث برداشته شد.

 

 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: بیرون کشیدن چهره خبیث صهیونیست توسط امام راحل به شکلی بود که رژیم شاهنشاهی اول سخن گفتن علیه شاه را منع کرده بود بعد تخریب اسرائیل و این نشان از رابطه رازآلود اسرائیل با طاغوت حاکم بر ایران بود.

 

 

وی افزود: این موجود نامشروع چند دهه است که به خاور میانه آمده ولی ۴۰ سال است در همان حصاری که چیده باقی مانده است. آمریکا هرچه دارد خرج رژیم اسرائیل می کند و هر وقت می خواهد کاری کند از مجاهدین مسلمان سیلی می خورد.

 

 

آیت الله ممدوحی یادآور شد: اسرائیل هر وقت به فلسطین یا لبنان حمله کرد کودک کشت ولی یک رزمنده را تسلیم نکرد. نظم آنها برهم ریخته است. سیلی که اسرائیل از کودکان فلسطین خورده آنها را در سردرگمی مطلق فرو برده است.

 

 

تبیین سیاست های خصمانه اسرائیل علیه ملت های مسلمان

 

 

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه اسرائیل برای نفوذ در کشورهای اسلامی ۵ سیاست کلی اتخاذ کرده است، گفت:  اولین سیاست آنها این است که وارد هر منطقه ای می شوند افرادی را به عنوان جاسوس و حقوق بگیر می گیرد تا نظام قانونمند آنجا را تحت تأثیر بگذارد و القای ناکار آمدی کند و بعد نظام مورد نظر خودشان را تقویت کنند.

 

 

وی دومین سیاست اسرائیل را بر هم زدن وحدت جهان اسلام عنوان کرد و گفت: ایجاد تفرقه میان  امت های اسلامی با تخریب شخصیت و برنامه های مبتنی بر ایجاد تحزب های کاذب شکل گرفته است. اجیر گرفتن افراد با چهره مسلمان و ترویج تفرقه از اهداف بزرگ اسرائیل است.

 

 

آیت الله ممدوحی سومین هدف اسرائیل را در ایجاد انحراف در افکار عمومی در راستای گریز از مسئله فلسطین عنوان کرد و گفت: تمام تلاش اسرائیل برای انحراف افکار عمومی از مسئله فلسطین است و اینگونه است که روز قدس برای آنها کشنده شده است و هجوم جمعیت شما در روز قدس اجازه این انحراف در افکار عمومی جهان را نمی دهد.

 

 

وی چهارمین سیاست اسرائیل را تهدید و ارعاب منتقدین سیاست های صهیونیست عنوان کرد و گفت:  تهدید بسیار تند و قوی در قبال افشاگری جنایت های اسرائیل موضوعی است که صهیونیستها به آن متوسل می شوند.

 

 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری اعلام کرد: دست زدن به اقدام های تروریستی با هر ابزار تروریستی از جمله داعش و تکفیری ها که پول هزینه آن را هم از عرب ها تأمین می کنند راه جدید صهیونیست برای اسلام هراسی است. داعش مولود منفور اسرائیل به عنوان موجود نامشروع منطقه است.

 

 

راهکارهای غلبه بر توطئه های صهیونیسم

 

 

عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در برابر سیاست های خباثت آمیز اسرائیل به چند راهکار اشاره کرد و اظهار داشت: در مقابل این سیاست های شوم باید بهره گیری از راهپیمایی های میلیونی برای رسوا کردن سیاست های آنها مانند همین روز قدس در دستور کار باشد.

 

 

وی افزود: باید دامنه نفرت و انزجار از یهودیت صهیونیستی با معرفی جنایات و توطئه های شوم آنها روز به روز گسترده تر شود.

 

 

وی یادآور شد: محکومیت آمریکا و همدستانش در ایجاد نا امنی های جهان که با پول و دلار های عربهای به ظاهر مسلمان انجام می شود باید روز به روز تقویت شده و در تمام چهان اسلام  فراگیر شود.

 

 

آیت الله ممدوحی یکی دیگر از راهکارهای مقابله با سیاست های پلید صهیونیستی را تسلط بر عرصه فضای مجازی عنوان کرد و گفت: حرکت سریع مسلمین در ایجاد فضاهای مجازی باید شکل بگیرد تا اثر پولهای تبلیغاتی صهیونیست که افکار مردم را در فضای مجازی مسموم می کند خنثی شود.

 

 

وی افزود: استفاده جوانها از فضای مجازی باید توسط خانواده ها کنترل و مدیریت شود و در مقابل باید رخنه کنیم در میان امت های آنان و آداب اسلام و سیاست های دقیق محمد (ص) را ترویج کنیم.

 

 

این استاد برجسته حوزه های علمیه قم آگاهی به قدرتها و استعدادهای موجود در میان مسلمین و شناسایی و شکوفایی آنها را راه دیگر غلبه بر توطئه های اسرائیل دانست.

 

 

یک جریان اصیل انقلابی در یمن مانند حزب الله در حال شکل گیری است

 

 

آیت الله ممدوحی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حوادث یمن یادآور شد: سعودی ها خودشان بنای وجودیشان به یهود باز می گردد اینها معتقد به اسلام نیستند خود را خادم الحرمین می دانند اما ضد اسلام حرکت  می کنند.

 

 

وی افزود: عربستان تا کنون نسبت به یمن بی تفاوت بود و بعد از ورود به جریان یمن امروز تازه متوجه شده است که در چه آتشی دمیده و در چه جریانی افتاده است. سربازان سعودی برای پول می جنگند  اما یمنی ها با اعتقاد وارد مبارزه می شوند بنابر این جوانان فوق العاده ای مثل حزب الله لبنان در یمن در حال شکل گیری است.

 

 

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تبیین دلیل پیروزی قطعی جریان مقاومت تصریح کرد: اسلام است که به انسان نیرو می دهد  و این قرآن است که می گوید اگر بر ایمان خود صابر باشید ۱۰ نفر شما بر ۲۰۰ نفر دشمن غلبه می کند، آنچه نیرو می دهد اسلام است.

 

 

دشمن بر جدایی جوانان از اسلام متمرکز شده است

 

 

وی ادامه داد: امروز چون دشمن می داند اسلام به یک نفر قدرت ۲۰ نفر را تزریق می کند تمام توان خود را در دنیا بر دور کردن جوانان از اسلام متمرکز کرده است تا جوانان مسلمان رها از همه چارچوب های معنوی زندگی کنند و به جای تمرکز همه قدرت الهی در وجود خود فقط به قدرت محدود و ناتوان جسمی متکی باشند.

 

 

آیت الله ممدوحی در این مبارزه علیه اسلام نقش ماهواره ها و رسانه های مجازی را در صورت استفاده های ناصحیح بسیار قوی ارزیابی کرد و از خانواده ها خواست در مسیر برچیدن بساط ماهواره که به عنوان تریبون دشمن در خانه های مسلمانان عمل می کند گام بردارند.

 

 

وی در پایان با یک ارزیابی جامع از شرایط کنونی دنیا اعلام کرد: حرکت عالم به سمت فراهم شدن مقدمات تدریجی ظهور است و امروز می بینیم که به تدریج زمینه تابیدن نور امامت برای رهایی دنیا از منجلاب قتل و غارت و کشتار در حال فراهم شدن است.

دیدگاه شما