آخرین اخبار

10. تير 1394 - 7:13   |   کد مطلب: 4219
مغرب پرس: حجت الاسلام محمد حاج آخوند از روحانیون برجسته کرمانشاه اظهار داشت: قطعا تمثیلی که روز گذشته در جلسه معارفه شهردار جدید کرمانشاه توسط استاندرمحترم به کار برده شده شایسته نبود که باعث تکدر خاطر مردم متدین و انقلابی کرمانشاه شد .

مغرب پرس: حجت الاسلام و المسلمین محمد حاج آخوند در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری مغرب اظهار داشت : قطعا تمثیلی که روز گذشته در جلسه معارفه شهردار جدید کرمانشاه توسط استاندرمحترم به کار برده شده شایسته نبود که باعث تکدر خاطر مردم متدین و انقلابی کرمانشاه شد .

 

 

وی افزود: بنده به سهم خودم از تمام مسئولان دغدغه مند، نمایندگان، ائمه محترم جمعه و علی الخصوص مردمی که از این اظهار نظر مکدر گردیدند و اظهار علاقه به ساحت روحانیت نمدند تشکر می نمایم.

 

 

حجت الاسلام حاج آخوند در ادامه افزود: از ایشان که به اذعان خودشان در یک خانواده علاقه مند به روحانیت تربیت شده توقع چنین مطلبی نمی رفت ،البته عذرخواهی استاندار نیز جای تشکر دارد.

 

 

فرزند عالم برجسته کرمانشاه حل و فصل مشکلات مردم را بر پرداختن به مسائل حاشیه ای ارجح دانست و اظهار داشت: ان شاالله مسئولین دست به دست هم بدهند و به جای پرداختن به مسائل حاشیه ای اهتمام به حل مشکلات مردم از جمله بیکاری داشته باشند.

 

 

حاج آخوند با تاکید بر مشکلات زیاد استان کرمانشاه به نسبت استان های مشابه ،تصریح کرد: شاهد هستیم در مسائلی مانند بیکاری مشکلات استان کرمانشاه نسبت به استان هایی با شرایط مشابه بیشتر است که همین امر می طلبد مسئولین به جای پرداختن به مسائل حاشیه ای نسبت به رفع این قبیل مشکلات اهتمام ورزند.  

دیدگاه شما