آخرین اخبار

27. خرداد 1394 - 3:12   |   کد مطلب: 4203
مغرب پرس: مهدوی چشمه گچی با انتقاد شدید از شیوه برگزاری مراسم گرامیداشت روز ۲۴ خرداد در تالار انتظار کرمانشاه آن را تشریفاتی خواند و به تشریح دلایل تحریم احزاب اصلاح طلب پرداخت.

مغرب پرس: مراسم سالگرد پیروزی میلیمتری حسن روحانی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری در کرمانشاه حواشی فراوانی داشت از جمله آنکه با هزینه و امکانات دولتی مراسمی شبه انتخاباتی با سخنرانی کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری مغرب، این مراسم با تحریم احزاب و چهره های اصلاح طلب همراه بود و حضور فرمانداران و بخشداران پای سخنرانی کاندیداهای انتخابات آتی مجلس نقض صریح نگرانی هفته گذشته رییس جمهور بابت شفافیت انتخابات تفسیر شد.

 

مهدوی چشمه گچی دبیر حزب اصلاح طلب توسعه با انتقاد شدید از نحوه برگزاری این مراسم ، آن را تشریفاتی و متینگ انتخاباتی سه کاندیدای انتخابات آینده تفسیر کرد.

 

انتقاد اصلاح طلبان متوجه جعفر همتی است

 

چشمه گچی به انتقاد اصلاح طلبان از مشاور عالی استاندار اشاره کرد و اظهار داشت: دوستان حزبی اکثرا از نحوه برگزاری این مراسم انتقاد داشتند و بیشتر انتقادها هم متوجه حاج جعفر همتی مشاور عالی استاندار است که  ظاهرا این مراسم را ایشان  برگزار کرده بود .

 

دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه گفت: من هرچه در عکس افراد شرکت کننده در این مراسم در ردیف های مختلف نگاه کردم فرد شاخص اصلاح طلبی در بین آنها ندیدم .
 
 
حضور عده ای بخشدار و فرماندار از ترس برکناری
 
 
چشمه گچی با انتقاد از مردمی نبودن جشن پیروزی اصلاح طلبان در ادامه گفت : باید این مراسم جنبه مردمی بیشتری داشت نه اینکه عده ای فرماندار و بخشدار از ترس اینکه آنها را برکنار نکنند ردیف های اول را اشغال کنند .
 
 
هزینه امکانات دولتی برای میتینگ انتخاباتی کاندیداهای آینده مجلس
 
 

دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه با انتقاد از چینش سخنرانان مراسم عنوان داشت: باید در این مراسم بجای اینکه فقط چند کاندیدای حامی دولت اجازه صحبت کردن می داشتند به چند نفر منتقد هم اجازه می دادند که با صراحت اوضاع استان را به استحضار دکتر نوبخت معاون رئیس جمهوری می رساند تا فکری برای اوضاع استان بشود.

 

وی با انتقاد از مشاور عالی استاندار کرمانشاه افزود: حاج جعفر همتی پست فعلی خود یعنی مشاورعالی استاندار را مدیون احزاب اصلاح طلب استان است که تمام حیثیت خود را بپای وی گذاشتند اما ایشان در این مراسم هیچ جایگاهی برای دبیران احزاب قائل نشد در حالیکه می توانست به نماینده احزاب هم اجازه دهند ۱۰ دقیقه سخنرانی کنند.
 
 
دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه یادآور شد: از طرفی استفاده از امکانات دولتی برای کاندیداهای مجلس خلاف قانون است و صحیح نیست مراسم بزرگداشت ۲۴ خرداد به متینگ انتخاباتی سه کاندیدای انتخابات آینده تبدیل شود .
 
 
 
 
 
 

دیدگاه شما