آخرین اخبار

15. ارديبهشت 1394 - 13:11   |   کد مطلب: 4038
مغرب پرس:مسئول روابط عمومی سازمان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه اظهار داشت: درب های باب الراس حرم مطهر حضرت اباالفضل عباس (ع) از استان مرکزی وارد استان کرمانشاه شده است و مسیر خود را به سمت اسلام آبادغرب ادامه می دهد.

مغرب پرس: حجت الاسلام والمسلمین الیاسی مسئول روابط عمومی سازمان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار گروه ایثار و شهادت پایگاه خبری مغرب اظهار داشت: درب های باب الراس حرم مطهر حضرت اباالفضل عباس (ع) از استان مرکزی وارد استان کرمانشاه شده است و مسیر خود را به سمت اسلام آبادغرب ادامه می دهد.

 

وی افزود: دوتا از درب های باب الراس حرم مطهر حضرت اباالفضل عباس (ع) توسط مردم شریف و غیور ساوه با همت ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی ساخته شده است.

 

حجت الاسلام و المسلمین الیاسی در خصوص چگونگی استقبال مردم کرمانشاه از این درب ها گفت: این درب ها از دیروز مهمان مردم ولایتمدار و عاشق اهل بیت کرمانشاه بوده و استقبال قابل توجهی از این درب های مطهر به عمل آمد.

 

وی همچنین اظهار داشت: روز گذشته مراسمی در هوانیروز با قرائت زیارت عاشورا برگزار شد و امروز به سمت اسلام آبادغرب در حرکت است.

دیدگاه شما