آخرین اخبار

31. فروردين 1394 - 15:51   |   کد مطلب: 3976
مغرب پرس: رئیس بنیاد بین‌المللی مهدی موعود در استان کرمانشاه اظهار داشت: یقینا آنچه که آل سعود از اقدامات خبیث خود درو می کند زیان و ضرری است که از ناحیه این اقدامات متوجه خود آنان خواهد شد.

مغرب پرس: بهروز همتی رئیس بنیاد بین‌المللی مهدی موعود در استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری مغرب اظهار داشت: بدیهی است که حکام آل سعود پس از انقلاب اسلامی ایران همراه احساس خطر کرده اند و از ناحیه اعمال نابخردانه خودشان سیلی های محکمی بر چهره پلیدشان نواخته شده است.

 

وی افزود: بنابراین نسبت مردم ایران و مکتب اهل بیت (ع) همانند سلف های خودشان کینه دیرینه ای در دل دارند.

 

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمانشاه با اشاره به وقایع تلخ سال ۶۷ اظهار داشت: آنچه که در رابطه با وقایع تلخ سال ۶۷ اتفاق افتاد و منجر به کشته شدن جمعی از زائران شیعه ایران،لبنان و پاکستان شد و اتفاق تاسف آور روزهای اخیر فرودگاه جده، همه نشان از خصومت و کینه ای است که علمای وهابیت نسبت به مردم ایران در دل دارند.

 

همتی همچنین گفت: حکم شرعی اتفاق شنیع و خلاف موازین رخ داده در فرودگاه جده کاملا روشن و واضح است و علمای وهابیت و ائمه جمعه خائن مکه و مدینه با تحریک احساسات مردم شبه جزیره نسبت به مردم ایران، تخم اختلاف و تفرقه را از مدت ها قلب در آنان کاشته اند.

 

این فعال جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تصریح کرد: یقینا آنچه که آل سعود درو خواهد کرد زیان و ضرری است که از ناحیه این اقدامات متوجه خود آنان خواهد شد.

 

دبیرکل اسبق حزب موتلفه اسلامی کرمانشاه با بیان اینکه مردم از مسئولین انتظار برخورد همراه با قدرت را دارند ، اظهار داشت: آنچه که مردم از مسئولین ایران اسلامی انتظار دارند برخورد قاطع همراه با قدرت در برابر اینگونه اعمال و رفتارهای شنیع خلاف شرع است و باید مسئولین عربستانی را مورد بازخواست قرار دهند.

 

وی ادامه داد: آنانی که خود را خادمین حرمین شریفین خطاب می کنند و اینگونه اقدامات شنیع را در حرم امن الهی برنامه ریزی می نمایند یقینا شایستگی خادمی حرم الهی را ندارند لذا باید با تبلیغات گسترده در سطح افکار عمومی جهان بیش از پیش دست این خائنین برای مردم رو بشود.

 

همتی در خصوص شعار انتخاباتی رییس دولت یازدهم مبنی بر دفاع از عزت پاسپورت ایرانی اظهار داشت: آنچه که سابق بر این شاهد بودیم پاسپورت ایرانی دارای عزت بود .

 

وی تاکید کرد: اگر معنی این دفاع از عزت پاسپورت ایرانی آن است که در برابر اقدامات خلاف عقل و منطق قدرت های جهانی کوتاه بیاییم تا آنها به ما احترام بگذارند ، این در واقع بی حرمتی به ایرانی و پاسپورت آن است.

 

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمانشاه با اشاره به تکلیف شرعی دفاع از مظلوم در برابر ظالم عنوان داشت: ما یک تکلیف داریم و نتیجه را خدای تبارک و تعالی رقم خواهد زد اما ما مکلف به انجام تکلیف خود هستیم.

 

وی ادامه داد: بدیهی است که در برابر اعمال خبیث عربستان و حامیانش مانند آمریکا و اسراییل باید قدرتمندانه و عزتمندانه برخورد کنیم نه اینکه احساس شود با کوتاه آمدن ما هم عزت حفظ خواهد شد و هم تنش از بین خواهد رفت.

 

همتی خاطر نشان کرد: آل سعود و حامیان منطقه ای و بین المللی اش از انقلاب اسلامی ایران به شدت احساس خطر کرده اند و این احساس، یک احساس واقعی است لذا تحت هیچ شرایطی با انقلاب ما کنار نخواهند آمد و بهتر است که ما موضع عزتمند خود را با مصلحت های سیاسی و گروهی معاوضه نکنیم.

دیدگاه شما