آخرین اخبار

29. فروردين 1394 - 15:05   |   کد مطلب: 3961
مغرب پرس : رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه خبر دیدار برخی نمایندگان استان با شخص وزیر کشور با محوریت معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه را کذب محض خواند.

مغرب پرس: رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه خبر دیدار برخی نمایندگان استان با شخص وزیر کشور با محوریت معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه را کذب محض خواند.

 

علی جلیلیان رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری مغرب اظهار داشت: هیچگونه جلسه ای با وزیر محترم کشور برگزار نکرده ایم.

 

وی افزود: نمایندگان استان کرمانشاه در روزهای اخیر هیچگونه جلسه ای در رابطه با ماندن و یا رفتن معاونت سیاسی امنیتی استانداری نداشته اند و صحبت هایی که در این خصوص مطرح می شود واقعیت ندارد.

 

رییس مجمع نمایندگان استان در پاسخ به سوالی مبنی بر پس گرفتن طرح سوال از وزیر کشور در صورت برکناری معاون سیاسی امنیتی استانداری، اظهار داشت: بنده به هیچ عنوان سوالی از وزیر کشور مطرح نکرده ام و نمایندگان هم جلسه ای با آقای رحمانی فضلی در رابطه با آقای آزرمی نداشته اند و این صحبت ها را تکذیب می کنم.

 

جلیلیان در خصوص جلسه ۵ نفره هم اظهار داشت : اینکه می گویند ۵ نماینده دروغ است، نمایندگان استان کرمانشاه در رابطه با موضوعات با هم اتحاد و وحدت نظر دارند به طوریکه یا ۸ نفر باهم هستند و یا همه در رابطه با موضوعی ورود نمی کنند.

 

وی همچنین گفت: نه در رابطه با موضوع آقای آزرمی بلکه در همه موضوعات ، هشت نماینده استان کرمانشاه با یکدیگر هستند و اینکه برخی عنوان می دارند ۵ نماینده باهم اقدام کرده اند را بنده تکذیب می کنم.

 

گفتنی است در روزهای اخیر برخی پایگاه های خبری استان کرمانشاه اقدام به انتشار مطالبی با محوریت تلاش ۵ نفر از نمایندگان استان کرمانشاه برای برکناری معاون سیاسی امنیتی استانداری نموده اند.

 

در همین راستا از سوی برخی رسانه ها شایعاتی از قبیل توافق مجمع نمایندگان با شخص وزیر در صورت برکناری آزرمی منتشر شده بود.

 

 

دیدگاه شما