آخرین اخبار

29. فروردين 1394 - 8:41   |   کد مطلب: 3959
ریوار: نایب رئیس جبهه اصلاح طلبان ایران و عضو شورای هماهنگی اصلاح طلبان کرمانشاه در توهینی بی سابقه و گستاخانه، عشایر کرمانشاه را قشری بی سواد که دنیای رویایی آنها بین ییلاق و قشلاق محدود است خواند و آنها را مورد تمسخر قرار داد.

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری مغرب و به نقل از ریوار، دبیر حزب توسعه کرمانشاه و عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کرمانشاه در اظهاراتی بی سابقه جامعه عشایر استان کرمانشاه را مورد هتاکی بی سابقه قرار داد.

 

مهدوی چشمه گچی که تا چندی پیش مسئولین دولت روحانی را مورد هتاکی قرار می داد در مطلبی سفارشی  به کمپین ضد آل سعود که توسط مردم استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور آغاز شده است اعتراض و بدون هیچ دلیلی آن را ضد دولت روحانی دانست.

 

وی برخی از شرکت کنندگان در این کمپین را در بی سواد عنوان کرد و با هتاکی بی سابقه به عشایر مرزدار و جانبرکف استان کرمانشاه آنها را "قشری بی سواد که جهان رویایی آنها در ییلاق و قشلاق محدود می شود" توصیف کرد.

 

وی در حالی با قرار دادن تصویری از عشایر استان کرمانشاه که همگام با سایر اقشار از بازاری و دانشجو گرفته تا مسئولین دولتی و دانشگاهیان در کمپین علیه تجاوز به دو نوجوان ایرانی شرکت کرده اند، آنها را مورد تمسخر قرار داد که تعدادی از افراد حاضر در این تصاویر از خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و رزمندگان  هشت سال دفاع مقدس هستند.

این هتاکی و توهین بی سابقه و گستاخانه به جامعه عشایری از سوی احزاب اصلاح طلب  در حالی انجام می شود که همین احزاب با چهره ای دیگر در منزل بزرگان عشایری که آنها را بی سوادانی که دنیای رویایی آنها ییلاق و قشلاق است می خوانند، حاضر می شوند و برای رای آنها در مسیر منافع سیاسی خود نقشه ها کشیده اند.

 

باید سوال کرد که آیا همین عشایر هنگام رای خود به دولت روحانی بی سواد نبودند و دنیای رویایی آنها فقط ییلاق و قشلاق نبود؟

 

باید این سوال را پرسید که دفاع از عزت ایرانی و مطالبه یکی از وعده هایی که رئیس جمهور محترم داده اند و البته یک کمپین سراسری است و اعتراض به تجاوز باورنکردنی و درد آور به دو نوجوان زائر ایرانی از سوی جانیان سعودی چرا برای اصلاح طلبان کرمانشاه سخت و سنگین است؟ اصولا کدام اقدام در گذشته با این جنایت نسبت به مسافران ایرانی در یک فرودگاه بین المللی قابل مقایسه است؟

 

اخبار رسیده به  پایگاه تحلیلی خبری ریوار از تدارک اعتراض شدید عشایر کرمانشاه به این توهین اصلاح طلبان و برنامه ریزی برای مطرح کردن آن با رئیس جمهور در سفر قریب الوقوع دولت به کرمانشاه دارد.

 

دیدگاه‌ها

يادت رفته بنويسي قائم مقام هلال احمر خخخخخخ
مهدوى تو دى ارا ؟؟؟؟؟؟
مهدوى ديگه قائم مقام شده، كسى رو تحويل نمى گيره

دیدگاه شما