آخرین اخبار

27. فروردين 1394 - 9:51   |   کد مطلب: 3954
مغرب پرس: رییس هیئت سوارکاری استان کرمانشاه اظهار داشت: برای صادرات نه تنها در خصوص نژاد کرد بلکه در خصوص کلیه نژادهای ایران مشکل قرنطینه وجود دارد.

مغرب پرس: رییس هیئت سوارکاری استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری مغرب اظهار داشت: برای صادرات نه تنها در خصوص نژاد کرد بلکه در خصوص کلیه نژادهای ایران مشکل قرنطینه وجود دارد.

 

وی افزود: به صورت قانونی ،چه برای اعزام به مسابقات و چه برای صادرات، این مشکل وجود دارد که نیاز به رفع هرچه سریعتو آن احساس می شود.

 

رییس هیئت سوارکاری استان لازمه رفع این مشکل را تاسیس قرنطینه عنوان کرد و اظهار داشت: لازمه رفع این مشکل تاسیس محلی به نام قرنطینه است که فدراسیون سوارکاری و سازمان دامپزشکی با همکاری یکدیگر این موضوع را حل و فصل نمایند.

 

الماسی همچنین اظهار داشت: با توجه به اینکه زادگاه و مرکزیت اسب کرد در کرمانشاه است، کرمانشاه دو نماینده در کارگروه اسب کرد دارد .

 

وی همچنین گفت: نمونه هایی را که کارگروه برای خط پایه مناسب تشخیص داده اند تهیه کردیم ،برای انجام آزمایشات به دانشگاه کنتاکی ایالت تگزاس آمریکا ارسال نمودیم که پس از اعلام نتایج ، قسمت شورای تبارنامه فدراسیون سوارکاری اقدام به صدور پاسپورت خواهد نمود.

 

دیدگاه شما