آخرین اخبار

18. فروردين 1394 - 12:13   |   کد مطلب: 3930
گزارش مغرب از شرایط تیم های کرمانشاه در روزهای پایانی لیگ فوتبال؛
شانس کم راهیان برای بقا/شرایط حساس بعثت در مسیر صعود
مغرب پرس: کرمانشاه در رقابت های فوتبال باشگاه های کشور دو تیم دارد که حال و روز متفاوتی با یکدیگر دارند .

مغرب پرس: کرمانشاه در رقابت های فوتبال باشگاه های کشور دو تیم دارد که حال و روز متفاوتی با یکدیگر دارند .

 

به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری مغرب، راهیان کرمانشاه به عنوان نماینده استان در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور روزهای سختی را پشت سر می گذارد و در رده های انتهایی جدول رقابت ها خطر سقوط را پیش روی خود می بیند.

 

بعثت کرمانشاه هم دیگر نماینده استان در رقابت های فوتبالی کشور است که در دسته دوم باشگاه های کشور شرایط خوبی دارد و یکی از امیدهای اصلی صعود به لیگ دسته اول به حساب می آید .

 

تساوی درآخرین دیدار خانگی/ کارسخت راهیان کرمانشاه برای بقا

 

تیم راهیان کرمانشاه در آخرین دیدار خانگی خود در فصل جاری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال، مقابل پاس همدان به تساوی دست یافت تا همچنان یکی از کاندیداهای اصلی سقوط باشد.

 

 

تیم راهیان کرمانشاه در حالی عصر روز دوشنبه در هفته نوزدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور به مصاف پاس همدان رفت که برای فرار از منطقه خطر و افزایش شانس بقا در مسابقات به کسب سه امتیاز این دیدار نیاز مبرم داشت.

 

با توجه به این شرایط نماینده کرمانشاه که امسال یکی از بدترین فصل های خود را سپری کرد، از شانس کمی برای ماندن در مسابقات لیگ دسته اول برخوردار است و تیمی که در ابتدای فصل صحبت از لیگ برتری شدن آن بود هم اکنون در آستانه سقوط به مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال قرار گرفته است.

 

حال باید منتظر  ماند و دید که آیا کرمانشاه در فصل آینده مسابقات فوتبال لیگ آزادگان نماینده ای خواهد داشت یا خیر.

 

بعثت کرمانشاه، ایرانجوان خورموج/نیاز مبرم به برد و حضور در جمع بالانشینان جدول

 

تیم بعثت کرمانشاه درحالی در پنجمین بازی خود ازدور نهایی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال به مصاف ایرانجوان خورموج می رود که برای ماندن درکورس صعود به کسب سه امتیاز این دیدارخانگی نیاز مبرم دارد.

 

 

تیم بعثت کرمانشاه عصر امروز در پنجمین بازی خود از دور نهایی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال در ورزشگاه انقلاب میزبان ایرانجوان خورموج خواهد بود.

 

این بازی برای نماینده کرمانشاه از حساسیت بسیار زیادی برخوردار بوده و کسب سه امتیاز این مسابقه بعثت را به جمع مدعیان صعود باز می گرداند.

 

بعثت کرمانشاه در حال حاضر با یک بازی کمتر شش امتیازی است و در صورت کسب پیروزی پر گل در این مسابقه می تواند تا رده دوم جدول صعود کرده و شانس خود را برای حضور در فصل آینده مسابقات لیگ دسته اول فوتبال افزایش دهد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما