آخرین اخبار

9. فروردين 1394 - 15:13   |   کد مطلب: 3898
مغرب پرس: مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه اظهار داشت: باتوجه به شرایط جدول و بازی های حساس مرحله نهای، تمام تلاش خود را برای صعود به لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور به کار خواهیم گرفت.

مغرب پرس: افشین حسنی مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی مغرب اظهار داشت: باتوجه به شرایط جدول و بازی های حساس مرحله نهای، تمام تلاش خود را برای صعود به لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور به کار خواهیم گرفت.

 

وی افزود: انگیزه بازیکنان در تقابل با حریفان مثال زدنی است و همه همدل و متحد به دیدار حریفان می رویم.

 

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه با اشاره به بازی فردا در برابر سیپدرود رشت اظهار داشت: بازیکنان از انگیزه بالایی برای این بازی برخوردارند و خوشبختانه محسن گروسی تمرینات شادابی در این چند روزه با بازیکنان انجام داده است.

 

حسنی همچنین گفت: در جلساتی که با سرمربی و کادرفنی تیم داشته ایم همگی از 3امتیاز بازی صحبت می کردند و مطمئن باشید بعثت کرمانشاه در این دیدار با تمام قوا حاضر می شود و تیم سپید رود رشت بازی سختی را مقابل بعثت کرمانشاه پیش رو خواهد داشت.

 

وی گفت:با توجه به بازیکنان فیزیکی و تکنیکی که داریم از همه لحاظ از سپید رود رشت برتر هستیم و امیدواریم نتیجه پایانی به سود نمایده کرمانشاه رقم بخورد.

 

حسنی ضمن تقدیر از حمایت مردم از تیم بعثت اظهار داشت :از همه ی هواداران پر شور کرمانشاهی که در سرما و گرما ما را مورد حمایت و لطف خود قرار داده اند تشکر و قدردانی می کنم و انشالله در پایان فصل جشن صعود را با این هواداران پر شور خواهیم گرفت و گوشه ای از زحمات آن ها را با صعود به لیگ یک جبران می کنیم.

 

گفتنی است بعثت کرمانشاه فردا دوشنبه در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف سپید رود رشت می رود.

دیدگاه شما