آخرین اخبار

27. اسفند 1393 - 10:20   |   کد مطلب: 3886
مغرب پرس: علي فعله گري مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کرمانشاه اظهار داشت: جذب حداکثری مهمانان نوروزی کرمانشاه امسال متفاوت تر از هر سال خواهد بود و با برنامه ریزی مدون به استقبال مهمانان نوروزی رفته است.

مغرب پرس: جذب حداکثری مهمانان نوروزی کرمانشاه امسال متفاوت تر از هر سال خواهد بود و با برنامه ریزی مدون به استقبال مهمانان نوروزی رفته است.

 

علي فعله گري مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار مغرب اظهار داشت: در راستای جذب حداکثری گردشگران به استان کرمانشاه تصمیم گرفته ایم ۵۰هزار نسخه دعوتنامه را رسما به هموطنان در شهر تهران آماده و ارسال کنیم .

 

وی افزود : این دعوتنامه ها همراه با دی وی دی های معرفی جاذبه های گردشگری استان کرمانشاه است .

مدیکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه در خصوص چگونگی توزیع دعوتنامه ها اظهار داشت: ده نفر از همکاران را انتخاب کرده ایم که در مبادی ورودی و خروجی مسافران مانند مترو، بانک و دانشگاه دعوتنامه ها را توزیع نمایند که ان شاالله مردم را به استان زیبای کرمانشاه دعوت نماییم.

 

فعله گری توجه به جاذبه های گردشگری کرمانشاه را در فراخوانی مهمانان و گردشگران نوروزی موثر دانست و گفت : شاخص های بسیاری را در استان کرمانشاه داریم مانند سایت جهانی بیستون، معبد آناهیتای کنگاور ، طاقبستان، مساجد و بازارهای تاریخی در استان کرمانشاه را داریم که می توانیم از ظرفیت آنها برای جذب گردشگران استفاده نماییم.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما