آخرین اخبار

16. اسفند 1393 - 1:15   |   کد مطلب: 3839
مغرب پرس: مهدوی چشمه گچی دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه اظهار داشت: هفته گذشته یکی از دبیران احزابی که برای طیف آقای فتاحی سخن چینی می کرد را اخراج کردیم و بانی اصلی این موضوع هم بنده بودم .

مغرب پرس: مهدوی چشمه گچی دبیر حزب توسعه کرمانشاه در گفت و گو با مغرب اظهار داشت : عده ای از افراد به عنوان دشمن بنده را قبول ندارند و تهمت ها و فحاشی های سیاسی را روا می دارند .

 

وی افزود : حزب توسعه به عنوان یکی از احزاب فعال در قالب شورای هماهنگی جبهه اصلاحات عضو می باشد و فعالیت های خود را انجام می دهد که در ده روز آینده هم ریاست دوره ای این شورا به بنده خواهد رسید و فعالیت ها پیگیری خواهد شد .

 

زیباکلام گفت در کرمانشاه فقط چشمه گچی را می شناسم

 

چشمه گچی در خصوص صحبت های اخیر گروهی از اصلاح طلبان مبنی عدم مشروعیت حزب توسعه برای حضور در اردوگاه اصلاحات اظهار داشت: بنده با توجه به سن و تجربه ای که دارم صحبت ها و پیشنهاداتی را در جلسات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات عنوان می دارم که معمولا با موافقت سایر اعضا به تصویب می رسد و یا شخصی مانند آقای زیباکلام در دیدار با گروهی از اصلاح طلبان که هفته گذشته انجام شد  اعلام داشت که در کرمانشاه فقط چشمه گچی را می شناسم .

 

وی همچنین اظهار داشت : هم اکنون هم رهبری اتفاقات جلسه جمعه اصلاح طلبان و برخورد خوب و جانانه ای که با اصلاح طلبان افراطی انجام دادیم، برعهده حزب توسعه و خود بنده می باشد .

 

دبیر حزب توسعه با رد انزوای سیاسی این حزب در بین اصلاح طلبان، گفت: اینگونه صحبت ها بی اساس است و حزب توسعه در جلسات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات همیشه حضور داشته و دارد .

 

سخن چین طیف فتاحی را اخراج کردم

 

این فعال سیاسی اصلاح طلب خاطر نشان کرد: با توجه به روحیه صراحت و شفافیتی که در بنده وجود دارد طبیعی است به مذاق  خیلی ها خوش نیاید به عنوان مثال هفته گذشته یکی از دبیران احزابی که برای طیف آقای فتاحی سخن چینی می کرد را اخراج کردیم و بانی اصلی این موضوع هم بنده بودم .

 

 

با اصولگراها رابطه دارم

 

چشمه گچی با بیان اینکه «با اصولگراها هم رابطه دارم»، اظهار داشت : بنده با خیلی از اصولگراها رابطه دارم و این به مذاق برخی خوش نمی آید و بنده با تمام کسانی که به نظام اسلامی و رهبری انقلاب اعتقاد دارند رابطه دارم.

 

این فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر حمایت افراد زیاد از حرکت روز جمعه در خلال جلسه اصلاح طلبان، عنوان داشت: افراد زیادی اعلام حمایت خود را از حرکت بنده در جلسه روز جمعه ابراز داشتند که در سایت منتسب به حزب هم منتشر شد، نشان می دهد که صحبت از انزوا بی اساس است و ما توجهی به آن نمی کنیم.

 

شورای هماهنگی اصلاح طلبان را جعلی و باعث ناهماهنگی می دانیم

 

چشمه گچی با اشاره به فعالیت های شورای هماهنگی اصلاح طلبان، عنوان داشت : این شورا را جعلی می دانیم و آن را شورای «ناهماهنگی» اصلاح طلبان می دانیم و وزارت کشور درخواست تشکیل این شورا را رد کرده و رسما آن را به استانداری کرمانشاه اعلام کرده است .

 

دبیرکل حزب توسعه در پایان اظهار داشت: استانداری کرمانشاه به بانی این شورای جعلی دو مرتبه به صورت دوستانه تذکر داده است که باید این شورا تعطیل شود و یا اینکه اسم آن تغییر کند .

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه‌ها

درود خدا بر مهدوى شجاع
مهدوى تا الان فتاحى را كيش و مات كرده است
زهى خيال باطل
آقاى چشمه گچى فكر مى كنى كه خيلى زرنگ هستى اما در هميشه روى يك پاشنه نمى چرخه
مهدوى چشمه گچى نماد اصلاح طلبان استان است، درود بر مغرب پرس و درود بر مهدوى بزرگ
من نه کاری به اصلاح طلب دارم ونه اصولگرا وفقط پیرو ولایتم- اما این را بخوبی میدانم که مهدوی یک آدم نان به نرخ روز خور و فرصت طلب بیشتر نیست

دیدگاه شما