مطالب اقتصادی

رستمی در گفت و گو تفصیلی با مغرب :
مغرب پرس: کارشناس برجسته روابط بین الملل اظهار داشت: برجام فتح الفتوح نبود و نباید خیلی از این موضوع خوشحال باشیم و در کل برجام قبول کردن نقش تاثیرگذار و امنیت ساز ایران در منطقه توسط طرف مقابل است.
مغرب پرس: عضو فراکسیون کارگری مجلس با عنوان اینکه دولتمردان ما هیچکدام شبی با شکم گرسنه نخوابیده اند و تنها در کاخ های شیشه ای خود به مردم مستضعف ما حکمرانی می کنند، گفت: با حساب حداقل ترین ها برای یک زندگی طبیعی یک خانواده ۴ نفره باید حدود ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان برای کارگران دستمزد تعیین کنند.
مغرب گزارش می دهد؛
مغرب پرس: پس از ماه ها کش و قوس، رایزنی و رای گیری بالاخره نهمین کلانشهر کشور شهردار خود را شناخت، جناب سرهنگ دکتر عبدالرضا شعبانی !
قاسمی فر در گفت و گو با مغرب:
مغرب پرس: رییس سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: تبلیغات محیطی در سطح شهر کرمانشاه ساماندهی می شوند.
حجت الاسلام علیزمانی:
مغرب پرس: رییس اداره زکات کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: امسال در اولین شورای زکات استان در محضر آیت الله علما نماینده محترم ولی فقیه در استان کرمانشاه مصوب شد زکات جمع آوری شده امسال صرف فقرا و نیازمندان شود.
حیدری طیب در گفت و گو با مغرب:
مغرب پرس: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بحث پذیرش پروتکل الحاقی هنوز در صحن مجلس مطرح نشده است و اگر قرار بر اجرای آن باشد باید حتما رای لازم را از مجلس شورای اسلامی اخذ کند.
خدادادیان خبر داد:
مغرب پرس: کارشناس مسئول مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه گفت: در راستای تأمین سلامت مواد غذایی، طرح نظارت ویژه بر مراکز عرضه این مواد ویژه ماه مبارک رمضان اجرایی می شود.
مغرب پرس: کیوان کاشفی رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه به‌ عنوان عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران انتخاب شد.
قائم مقام وزیر بهداشت:
مغرب پرس: قائم مقام وزیر بهداشت و درمان در امور دانشگاه‌ها با اشاره به کمبود تخت‌های بیمارستانی در کرمانشاه، گفت: یکی از مهم‌ترین اقدامات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزایش تخت‌های بیمارستانی است.
کاظمی مطرح کرد:
مغرب پرس: رئیس اداره اعتبار بخشی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: این استان به حدود دو هزار تخت بیمارستانی جدید نیاز دارد.
رحیمی تشریح کرد
مغرب پرس: مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی بافت فرسوده شهرداری کرمانشاه اظهار داشت:با توجه به تلاش ها و برنامه ریزی های صورت گرفته، حدود ۱۰ الی ۱۵ درصد این بافت تا کنون احیا شده است.
مغرب بررسی می کند؛
مغرب پرس: افزایش قیمت ها در سکوت خبری و بی اطلاعی عمومی به صورت ناگهانی اتفاق می افتد و نگرانی در بین اقشار متوسط و پایین تر در سطح جامعه عمومیت یافته است.
واکاوی مغرب از شدت بخشیدن فشار اقتصادی به مردم؛
مغرب پرس: دولت یازدهم از ابتدای روی کار آمدن تا کنون آبروی خود را به مذاکرات هسته ای گره زده و برای حصول توافق از هیچ اقدامی فروگذار نکرده است.
مدیر روابط عمومی وزارت نفت در جمع خبرنگاران:
مغرب پرس: مدیر روابط عمومی وزارت نفت گفت: در مورد سهمیه سوخت خودرو‌های شخصی هنوز تصمیم قطعی صورت نگرفته است اما به‌ احتمال زیاد این سهمیه واریز نمی‌شود و خودرو‌های شخصی از این به بعد با نرخ آزاد سوخت گیری می‌کنند.
تایید نگرانی مردم؛
مغرب پرس: یک مقام آگاه گفت: تصمیم‌گیری درباره واریز نشدن سهمیه سوخت خودروهای شخصی طبعاً مربوط به مصوبه دولت و یک تصمیم کلان در این حوزه است.

صفحه‌ها