• واقعیات اجتماعی مهم تر از برجام/
    مغرب پرس: برجام تابستان ۹۴ منعقد نشد، خرداد ۹۲ به ثمر نشست، همان زمانی که آدرس غلط ارتباط دادن چرخ زندگی مردم با چرخ سانتریفیوژها توسط مردم باور شد و حالا دقیقا این گزاره اشتباه به سرعت در شیب ابطال افتاده است چرا که مردم به جای آرزوها، واقعیات را مشاهده می کنند که امریکا چطور در همان روز اجرای برجام تحریم های جدید علیه ایران را اعمال می کند!

مطالب اجتماعی

مغرب پرس: مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه امروز در محل اتاق بازرگانی برگزار می‌شود.
واقعیات اجتماعی مهم تر از برجام/
مغرب پرس: برجام تابستان ۹۴ منعقد نشد، خرداد ۹۲ به ثمر نشست، همان زمانی که آدرس غلط ارتباط دادن چرخ زندگی مردم با چرخ سانتریفیوژها توسط مردم باور شد و حالا دقیقا این گزاره اشتباه به سرعت در شیب ابطال افتاده است چرا که مردم به جای آرزوها، واقعیات را مشاهده می کنند که امریکا چطور در همان روز اجرای برجام تحریم های جدید علیه ایران را اعمال می کند!
معاون اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش:
مغرب پرس: معاون اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: فرهنگیان متقاضی انتقال موقت یک‌ساله خارج از استان، می‌توانند با مراجعه به آموزش و پرورش منطقه مبدأ نسبت به درخواست انتقال خود از ۳۱ مرداد تا ۵ شهریور اقدام کنند.
طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی، رییس جمهورِ منتخب در سوگند مراسم تحلیف، متعهد می‌شود که «با استعانت از خداوند و پیروی از پیامبر اسلام و ائمه اطهار علیهم‌السلام قدرتی را که ملت به عنوان امانتی مقدس به من سپرده است همچون امینی پارسا و فداکار نگاهدار باشم و آن را به منتخب ملت پس از خود بسپارم.»
مدیر کل دفتر بازرسی استانداری کرمانشاه:
مغرب پرس: مدیر کل دفتر بازرسی استانداری کرمانشاه گفت: طی دوره های کامل از دستگاه های اجرایی استان به صورت مستمر نظارت و بازرسی صورت گرفته و عملکرد آنها ارزیابی خواهد شد.
قنبری خبر داد
مغرب پرس: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با اشاره به اینکه برنامه‌ای برای ایجاد دانشگاه جدید یا ادغام واحدهای دانشگاهی نداریم، گفت: تدریس اساتید دارای مدرک کارشناسی‌ارشد از مهر ماه سال‌جاری متوقف می‌شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:
مغرب پرس: رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیمارستان سوختگی کرمانشاه به عنوان مهمترین مرکز سوختگی غرب کشور ۲۲بهمن ماه امسال آماده بهره‌برداری و افتتاح است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمانشاه خبرداد:
مغرب پرس: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه، از تعطیلی دو داروخانه متخلف در استان طی بازرسی های تعزیرات حکومتی خبر داد.
در صورت تأیید در جلسه شورای شهر صورت می‌گیرد
مغرب پرس: دبیر کمیسیون رسیدگی به شکایات شورای حل اختلاف شهر و روستای استان کرمانشاه از امکان انحلال شورای شهر کرمانشاه در صورت احراز دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی ۱۴ عضو در صورت تایید آن خبر داد.
حجت الاسلام علیزمانی:
مغرب پرس: رییس اداره زکات کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: امسال در اولین شورای زکات استان در محضر آیت الله علما نماینده محترم ولی فقیه در استان کرمانشاه مصوب شد زکات جمع آوری شده امسال صرف فقرا و نیازمندان شود.
فلاحی خبر داد
مغرب پرس: مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی استان کرمانشاه اظهار داشت: افرادی که بعد از سال ۱۳۸۵ به خدمت مقدس سربازی اعزام شده اند و دو سال سابقه بیمه داشته باشند می توانند با مراجعه به تامین اجتماعی نسبت به خرید بیمه سربازی خود اقدام نمایند.
مغرب پرس: شهردار سومار در اثر حادثه رانندگی شامگاه چهارشنبه به دیار باقی شتافت.
پارسا خبر داد
مغرب پرس: مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به تقویت سامانه پرارتفاع جنب‌ حاره‌ای در جو منطقه، گفت: احتمال دارد دمای هوای کرمانشاه در روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه به ۴۰ درجه سانتیگراد برسد.
خدادادیان خبر داد:
مغرب پرس: کارشناس مسئول مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه گفت: در راستای تأمین سلامت مواد غذایی، طرح نظارت ویژه بر مراکز عرضه این مواد ویژه ماه مبارک رمضان اجرایی می شود.
گزارش مغرب از زد و خورد سیاسی برای یک انتصاب؛
مغرب پرس: حکم شهردار منتخب شورای اسلامی شهر کرمانشاه محل مناقشه دو طیف اکثریت و اقلیت در شورای شهر است به طوریکه هریک نظر خود را ارجح می دانند.

صفحه‌ها