مطالب ایثار وشهادت

چندنکته پیرامون پاسخ رهبر انقلاب به نامه رئیس‌جمهور
مغرب پرس: شاید مهمترین کلید واژه مقام معظم رهبری در این پیام واژه «هزینه‌های سنگین» باشد. براستی کشور ما در این معامله چه هزینه های سنگینی پرداخت کرده است؟!
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار دست اندرکاران انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان با تشریح آداب و عناصر تضمین کننده «رقابت سالم در انتخابات»، ملت و جمهوری اسلامی ایران را برنده پرافتخار برگزاری یک «مسابقه ملی و قوی» در عرصه انتخابات خواندند
امام خامنه ای در پاسخ به نامه رئیس‌جمهور:
مغرب پرس: حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه آقای روحانی رئیس‌جمهور در خصوص سرانجام مذاکرات هسته‌ای بر پنج نکته مهم تأکید کردند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران و کارگزاران حج:
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار دست اندرکاران و کارگزاران حج و سفرهای عتبات، حج را ضامن "تداوم اسلام" و مظهر "وحدت و عظمت" امت اسلامی خواندند و با تأکید بر توجه همزمان به ابعاد اجتماعی و فردی این فریضه بزرگ، انتقال تجربیات وحدت بخش ملت ایران در کنگره عظیم حج را موجب همبستگی، همدلی و اقتدار بیشتر امت اسلامی برشمردند.
مغرب پرس: آنچه از ۳ سخنرانی رهبر معظم انقلاب در سال جاری، برمی‌آید این است که "تغییری در سیاست های ایران در مقابل آمریکا و به طور کلی در سیاست خارجی رخ نخواهد داد."
آیت الله علما در خطبه های نماز جمعه:
مغرب پرس: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: انتقاد و اظهار نظر منتقدان در خصوص معایب جمع بندی مذاکرات ضروری و البته طبیعی است ولی نباید نتیجه آن دو دستگی و تفرقه باشد.
بنیانگذار دیدار مردم کرمانشاه با حضرت روح الله در گفت و گو با مغرب:
امام جمعه موقت کرمانشاه دیدار مردم استان در روز ملی کرمانشاه با امام خامنه ای را اتفاقی مبارک دانست و تصریح کرد: دیدار مردم ولایتمدار کرمانشاه با مقام معظم رهبری اتفاق خیلی خوبی است که یقینا این اجازه از طرف ایشان داده خواهد شد زیرا امام خامنه ای کرمانشاه و مردم این دیار را خیلی دوست دارند.
جمعی از بسیجیان مدال آور المپیادهای علمی مدالهای خود را به رهبر انقلاب اسلامی تقدیم کردند؛
مغرب پرس: جمعی از بسیجیان مدال آور المپیادهای علمیِ کشوری و جهانی ظهر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و مدالهای خود را تقدیم ایشان کردند.
آیت الله علما:
مغرب پرس: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: دشمنان انقلاب به هیچ عنوان قابل اعتماد نبوده و مذاکرات موجب رفع دشمنی با آنها نمی شود.
از سوی آیت‌الله علما
مغرب پرس: نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه میزان فطریه رمضان سال شمسی ۹۴ را در استان به ازای هر نفر پنج هزار تومان اعلام کرد.
در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت مطرح شد؛
مغرب پرس: مقام معظم رهبری ضمن قدردانی و تشکر از زحمات و مجاهدات صادقانه و مجدانه تیم هسته‌ای فرمودند: پشتوانه روحی، معنوی و فکری، عامل اصلی حل همه مشکلات است.
گزارش تصویری -تشریحی مغرب؛
مغرب پرس: مراسم راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، صبح امروز با حضور انبوه روزه‌داران در شهرهای مختلف کشور از جمله کرمانشاه برگزار شد.
قطعنامه پایانی روز جهانی قدس؛
مغرب پرس: در پایان راهپیمایی سراسری روز قدس، قطعنامه راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس قرائت شد.
آیت الله ممدوحی:
مغرب پرس: عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: امروز چون دشمن تمام توان خود را در دنیا بر دور کردن جوانان از اسلام متمرکز کرده است .
آیت الله علما در خطبه های نماز جمعه:
مغرب پرس: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: بزرگترین ساده اندیشی این است که فکر کنیم آمریکا از فعالیت ها و نقشه های خود علیه ایران اسلامی دست برداشته است.

صفحه‌ها