آخرین اخبار

31. مرداد 1394 - 1:11   |   کد مطلب: 4287
مغرب پرس: پس از ماه ها کش و قوس، رایزنی و رای گیری بالاخره نهمین کلانشهر کشور شهردار خود را شناخت، جناب سرهنگ دکتر عبدالرضا شعبانی !

مغرب پرس: پس از ماه ها کش و قوس، رایزنی و رای گیری بالاخره نهمین کلانشهر کشور شهردار خود را شناخت، جناب سرهنگ دکتر عبدالرضا شعبانی !

 

به گزارش گروه اقتصادی پایگاه خبری مغرب، رفتن پیمان قربانی در واپسین روزهای سال گذشته مدیریت خدمات شهری کرمانشاه با مشکلات فراوانی مواجه ساخت تا جایی که یکی از کم فروغ ترین ایام نوروز سال های اخیر را در کرمانشاه شاهد بودیم.

 

همین امر اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه به تکاپوی مضاعف انداخت تا گزینه های متعددی جهت تصدی پست شهرداری را مورد بحث و بررسی قرار دهند.

 

 

در نهایت شهردار کرمانشاه انتخاب شد، فردی با سابقه خدمت در نیروی انتظامی که دکتر هم بود، جناب سرهنگ دکتر عبدالرضا شعبانی !

 

از مخالفت اقلیت شورا تا مدیریت کشتی شکسته شهرداری

 

اقلیت شورای اسلامی شهر کرمانشاه در راستای تایید نشدن حکم شهرداری شعبانی از هیچ تلاشی فروگذار نکردند به طوریکه هم نامه نوشتند و هم نماینده خود را روانه وزارت کشور کردند و حتی تهدید به استعفای دسته جمعی در جلسات محفلی خود نمودند !

 

در نهایت امر اما حکم ریاست دکتر شعبانی بر امورات شهری کرمانشاه توسط وزارت کشور امضا و ابلاغ شد تا فصلی تازه در خدمت رسانی به مردم و شهر کرمانشاه آغاز گردد.

 

مدیریت شهرداری کرمانشاه با مشکلات فراوانی آغاز شد به طوریکه بدهی های مالی سنگین به برخی پیمانکاران و پرداخت نشدن حقوق معوقه کارکنان این نهاد خدمت رسان تنها بخشی از آن را شامل می شد.

 

تلاش برای جذب سرمایه گذار پروژه هایی با مقیاس فرااستانی

 

تلاش های جناب سرهنگ دکتر در روزهای آغازین مدیریتش بر شهرداری نهمین کلانشهر کشور رنگ و بویی اقتصادی به خود گرفته به طوریکه تردد سرمایه گذاران و تیم های اقتصادی به کرمانشاه بیش از پیش به چشم می خورد.

 

بر اساس این گزارش، پروژه هایی در دستور کار شهرداری قرار گرفته که قدرت و ظرفیت تغییر بافت در کلانشهر کرمانشاه را دارد به بگونه ای که میلیاردها تومان سرمایه را روانه استان خواهد کرد.

 

جناب سرهنگ دکتر رایزنی ها را آغاز کرده تا بلکه مقداری سرعت را چاشنی پیشرفت کرمانشاه کند بلکه به طراز کلانشهرهای کشور نزدیک شود.

 

رایزنی برای از سرگیری ساخت تله کابین کرمانشاه از دیگر برنامه های آقای شهردار است که تا حدودی موفقیت آمیز بوده و تلاش ها برای به سرانجام رسیدن این پروژه مهم شهری ادامه دارد.

 

آنچه که مشخص است شعبانی سیاست خود را جذب سرمایه های اقتصادی در جهت رشد و شکوفایی هرچه بیشتر کرمانشاه قرار داده و رنگ آمیزی جدول خیابان ها وی غایت آمال وی نخواهد بود .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه شما