آخرین اخبار

1. تير 1394 - 10:09   |   کد مطلب: 4210
مغرب پرس: پس از صدور حکم مهدی هاشمی رفسنجانی و محکومیت به تحمل ۱۰ سال حبس، بسیاری از رسانه های حامی هاشمی و اصلاحات مدعی بودند خانواده هاشمی در برابر حکم قانونی صادر شده علیه مهدی هاشمی، تابع قانون خواهد بود و اگر هم اعتراضی داشته باشند از مجاری حقوقی آن را دنبال خواهند کرد اما اظهارات مادری مهدی نشان می دهد این ادعا، دروغی بیش نبود.

مغرب پرس: پس از صدور حکم مهدی هاشمی رفسنجانی و محکومیت به تحمل حبس، بسیاری از رسانه های حامی هاشمی و اصلاحات مدعی بودند خانواده هاشمی در برابر حکم قانونی صادر شده علیه مهدی هاشمی، تابع قانون خواهد بود و اگر هم اعتراضی داشته باشند از مجاری حقوقی آن را دنبال خواهند کرد اما اظهارات مادری مهدی نشان می دهد این ادعا، دروغی بیش نبود.

 

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری مغرب، خانواده هاشمی رفسنجانی در برابر صدور حکم فرزند خود تاکتیک فحاشی را برگزیده اند به طوریکه هر روز اظهاراتی را علیه گروهی خاص، رییس جمهور پیشین و در تازه ترین موارد به دستگاه قضایی روا می دارند.

 

اکبر هاشمی رفسنجانی سخنانی را در روزهای گذشته بر زبان می راند که عصبانیت وی از ابلاغ نهایی حکم مهدی هاشمی و زندانی شدن ۱۰ ساله وی به جرم های متعدد اقتصادی و امنیتی عنوان کرد را می توان به وضوح مشاهده کرد.

 

تحریم ها پدر مردم را درآورده است

 

آیت الله در روزی که تهران میزبان شایسته تشییع ۲۷۰ غواص و شهید گمنام بود در سخنانی که محتوای آن چندان منسجم، به هم پیوسته و با عباراتی مفهوم نبود با ادبیاتی نه چندان شایسته اظهار داشت که پدر مردم درآمده است!

 

آنچه که یقینا از فردی با مختصات هاشمی رفسنجانی انتظار نمی رود، البته باید علت اینگونه سخنان را در جای دیگری جستجو کرد.

 

 

آیت الله هاشمی رفسنجانی که خاطرات غیر مستندش از حضرت امام (ره) با مواضع مکرر و تاریخی معمار نهضت جهانی انقلاب که کلیدواژه های آن رمز آزادی خواهی مستضعفان عالم شده متناقض است، این بار مدعی شد (به دلیل عدم تعامل با دنیا) در مسیر تمدن مورد نظر امام دچار انحراف شده ایم و تحریم ها پدر مردم را درآورده است !

 

۸ سال دولت قبل مانند مرض هاری بود/ روحانیت در معرفی احمدی‌نژاد مقصر است

 

هاشمی در تازه ترین اظهارات خود در جمع مردم دزفول به دولت قبل تاخت و دوران آن را مانند مرض هاری توصیف کرد !

 

ادبیات فحاشی هاشمی رفسنجانی ابعاد تازه ای به خود گرفته به طوریکه بسیاری از دستاوردهای دولت قبل را پایمال نموده و با ادبیاتی سخیف آن را مانند مرض هاری توصیف می کند.

 

« آن 8 سال کافی است برای این که مدت ها مثل هاری در بدن جامعه ما دائما تزریق سم بکند. مثل مرض هاری این حالت را دارد به جامعه ما می دهد»

 

علت همه اینگونه اظهارات را باید در جای دیگری جستجو کرد که فحاشی ها را با چاشنی عصبانیت به جامعه تزریق می کند.

 

این حکم "تقلب و پدرسوخته‌بازی" است !

 

عفت مرعشی همسرهاشمی رفسنجانی که در سال ۸۸ مدعی تقلب در انتخابات شده بود و گفته بود که اگر «تقلب» کردند، بریزند تو خیابون‌ها!، درباره حکم فرزندش اظهار نظر کرد.
 
 

 

همسر اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به این پرسش که نظر شما درباره حکم مهدی هاشمی چیست؟ به تسنیم گفت: حکم آقای هاشمی یعنی تقلب، تقلب، پدرسوخته بازی.

 

 
وی ادامه داد: بروید و همین را بزنید.
 
 
عفت مرعشی اظهار داشت: بروید بنویسید که خانم هاشمی گفت که، "پدرسوخته بازی بوده، حکمش (حکم مهدی هاشمی) پدرسوخته بازی بود و حکم نیست."
 
 
 
لازم به ذکر است پیش از این بسیاری از رسانه های حامی هاشمی و اصلاحات مدعی بودند خانواده هاشمی در برابر حکم قانونی صادر شده علیه مهدی هاشمی، تابع قانون خواهد بود و اگر هم اعتراضی داشته باشند از مجاری حقوقی آن را دنبال خواهند کرد اما اظهارات امروز مادری مهدی نشان می دهد این ادعا، دروغی بیش نبود.
 
 
همه مواضع این روزهای خانواده هاشمی در پی ابلاغ نهایی حکم مهدی هاشمی و زندانی شدن ۱۰ ساله وی به جرم های متعدد اقتصادی و امنیتی عنوان است که دستگاه قضایی کشور این روزها سخت مشغول پالایش آنهاست.

 

دیدگاه‌ها

ایشان راست می گویند حکمی که اعدام بود برای چه به 10سال تقلبل پیدا کرد

دیدگاه شما