آخرین اخبار

19. خرداد 1394 - 23:48   |   کد مطلب: 4189
مغرب پرس: قائم مقام وزیر بهداشت و درمان در امور دانشگاه‌ها با اشاره به کمبود تخت‌های بیمارستانی در کرمانشاه، گفت: یکی از مهم‌ترین اقدامات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزایش تخت‌های بیمارستانی است.

مغرب پرس: سیدحسن رضوی‌امامی عصر امروز در نشست شورای سیاست‌گذاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه که با حضور جمعی از مسئولان حوزه درمانی استان کرمانشاه در سالن اجتماعات بوستان برگزار شد، تشکیل شورای سیاست‌گذاری دانشگاه علوم پزشکی را ابتکاری تازه بیان کرد.

 

 

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری مغرب، قائم مقام وزیر بهداشت و درمان در امور دانشگاه‌ها با تقدیر از ابتکار رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در تشکیل شورای سیاست‌گذاری، گفت: تمام پزشکانی که در ساخت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نقش داشته‌اند، در شورای سیاست‌گذاری حضور دارند.

 

 

این مسئول با اشاره به کمبود تخت‌های بیمارستانی در کرمانشاه، خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین اقدامات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزایش تخت‌های بیمارستانی است.

 

 

رضوی‌امامی با اشاره به اینکه این اقدام را با جدیت پیگیری می‌کنیم، بیان داشت: ارتقای سطح بهداشت جامعه و افزایش کیفیت ارائه خدمات موجب رضایت مردم و تقویت سلامت عمومی می‌شود.

 

 

*بررسی مشکلات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این نشست هدف اصلی از سفر قائم مقام وزیر بهداشت را بازدید از طرح پرونده سلامت الکترونیک کرمانشاه بیان کرد و افزود: امیدواریم این سفر مقدمه‌ای برای سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان باشد.

 

 

حسین کریم با اشاره به بازدید امامی‌رضوی از روند اجرایی شدن پرونده سلامت الکترونیک پاوه، بیان کرد: امیدواریم بتوانیم با کمک‌های وزارت بهداشت این طرح را در کل استان اجرایی کنیم.

 

 

وی هدف دیگر سفر امامی‌رضوی به استان کرمانشاه را آشنایی و ملاقات با اعضای شورای سیاست‌گذاری بیان کرد و افزود: در این جلسه سعی بر این است که قائم مقام وزیر بهداشت از نزدیک با مشکلات دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه آشنا شود.

 

 

این مسئول تصریح کرد: هدف ما این است یک ارتباط دوطرفه بین شورای سیاست‌گذاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با وزارت بهداشت و درمان شکل بگیرد.

دیدگاه شما