نمایش 1 - 7 از 7
رستمی در گفت و گو تفصیلی با مغرب :
مغرب پرس: کارشناس برجسته روابط بین الملل اظهار داشت: برجام فتح الفتوح نبود و نباید خیلی از این موضوع خوشحال باشیم و در کل برجام قبول کردن نقش تاثیرگذار و امنیت ساز ایران در منطقه توسط طرف مقابل است.
حیدری طیب در گفت و گو با مغرب:
مغرب پرس: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بحث پذیرش پروتکل الحاقی هنوز در صحن مجلس مطرح نشده است و اگر قرار بر اجرای آن باشد باید حتما رای لازم را از مجلس شورای اسلامی اخذ کند.
قنبری خبر داد
مغرب پرس:مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کرمانشاه اظهار داشت: ایجاد فضای سبز و تصفیه خانه مرکزی در شهرک های صنعتی از مهمترین برنامه های این شرکت در سال جدید است.
دل انگیزان در گفت و گو با مغرب :
مغرب پرس: اقتصاد دان برجسته دانشگاه های استان کرمانشاه در تبیین توافق هسته ای روز های اخیر اظهار داشت: نمی توان از این توافق انتظار معجزه داشت و ایجاد انتظار معجزه در مردم هم کار اشتباهی است که نباید انجام شود و مسئله این است که اوضاع بر روال عادی خود بیفتد .
فعله گری خبر داد
مغرب پرس: علي فعله گري مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کرمانشاه اظهار داشت: جذب حداکثری مهمانان نوروزی کرمانشاه امسال متفاوت تر از هر سال خواهد بود و با برنامه ریزی مدون به استقبال مهمانان نوروزی رفته است.
چشمه گچی در گفت و گو با مغرب:
مغرب پرس: مهدوی چشمه گچی دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه اظهار داشت: هفته گذشته یکی از دبیران احزابی که برای طیف آقای فتاحی سخن چینی می کرد را اخراج کردیم و بانی اصلی این موضوع هم بنده بودم .
دل انگیزان در گفت و گو با مغرب :
مغرب پرس: اقتصاد دان برجسته دانشگاه های استان کرمانشاه اظهار داشت: بودجه تدوین شده برای سال ۹۴ بودجه ای معمولی است که مقداری نگاه ضد تورمی هم در آن گنجانده شده است .