نمایش 1 - 10 از 12
صدفی در گفت و گوی تفصیلی با مغرب:
مغرب پرس: پیشکسوت تئاتر کرمانشاه اظهار داشت: تئاتر و هنرهای نمایشی کرمانشاه این روزها حال خوشی ندارد و پیشکسوتان این حوزه به حاشیه رانده شده و عده ای معدود صحنه نمایش را در اختیار خود انحصار نموده اند.
هنرمند تئاتر کرمانشاه:
مغرب پرس : فریبا صادقیان در حاشیه مراسم تشییع و خاکسپاری مادرِ بازیگری کرمانشاه گفت: کسانی که قلب ثریا شیرزادی را شکستند امروز صاحب عذا شدند. چرا ثریا شیرزادی به اردیبهشت تئاتر کرمانشاه دعوت نشد؟ کسانی که در تئاتر کرمانشاه مسئولیتی دارند، از باند بازی دوری کنند.
گفت و گوی متفاوت مغرب با نماینده مردم در شورای اسلامی کرمانشاه:
مغرب پرس: جواد جعفری عضو شوای اسلامی شهر کرمانشاه اظهار داشت: در جاهایی که مردم فرصت ورود مستقیم به برخی مقوله ها مانند قانونگذاری را ندارند شورا نقش واسطه مستقیم از طرف مردم را انجام می دهد.
حجت الاسلام موسوی در گفت و گو با مغرب:
مغرب پرس: مدیر حوزه‌های علمیه کرمانشاه ضمن محکوم کردن جنایات آل سعود اظهار داشت: براساس آیه های قرآن در رابطه با قتل نفس مومن، آل سعود چه جوابی را به پیشگاه خداوند متعال ابراز می دارند ؟
همتی در گفت و گوی تفصیلی با مغرب:
مغرب پرس: رئیس بنیاد بین‌المللی مهدی موعود در استان کرمانشاه اظهار داشت: یقینا آنچه که آل سعود از اقدامات خبیث خود درو می کند زیان و ضرری است که از ناحیه این اقدامات متوجه خود آنان خواهد شد.
واکنش یکی از صاحب نظران عشایر به توهین حزب اصلاح طلب؛
مغرب پرس: یک از بزرگان عشایر استان کرمانشاه در گفتگویی پیرامون توهین شرم آور برخی سایتها به جامعه عشایری استان گفت: یقیناً کسانی به عشایر توهین می کنند افرادی ناآگاه و بی ریشه هستند باید برای این اقدام خود جواب گو باشند.
جهانبخشی در گفت و گو با مغرب:
مغرب پرس: سیروس جهانبخشی از مبارزان و فعالان انقلابی کرمانشاه در خصوص حال و هوای فروردین ۵۸ اظهار داشت: تمام آمال و آرزوهای مردم برپایی حکومت الهی و اسلامی بود که «جمهوری اسلامی» تجلی آن بود.
بسیجی نخبه کرمانشاهی در گفت و گو با مغرب:
مغرب پرس: بسیجی جوان کرمانشاهی موفق به کسب مقام اول المپیاد علمی نقشه برداری شد.
بابایی در گفت و گو با مغرب:
مغرب پرس: جوان کرمانشاهی به عنوان عکاس سال کشور انتخاب شد.
فعله گری خبر داد
مغرب پرس: علي فعله گري مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کرمانشاه اظهار داشت: جذب حداکثری مهمانان نوروزی کرمانشاه امسال متفاوت تر از هر سال خواهد بود و با برنامه ریزی مدون به استقبال مهمانان نوروزی رفته است.

صفحه‌ها